| eloyse a întrebat:

Buna TPU.Am parul pana la umeri si nu stiu cum sa mi-l mai fac la scoala m-am saturat sa-l prind intr-o coada sau dau sau sa-l las desprins sa-l impletesc nu pot pentru ca e prea scurt ce as putea face VA ROG E URGENT! MULTUMESC DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| DarkShaodw1 a răspuns:

Pai, poti incerca 2 coditze. Nu din acelea in varf de cap(decat daca iti plac) Eu una am parul la fel ca al tau, ca lungime si imi fac 2 codite joase. Sau, daca vrei ceva ai sofisticat, ia-ti un glamourette(sau ceva de genu) care nu costa decat vreo 5 lei si acolo ai mai multe variante!
succes:*

| deea_5926 a răspuns:

Ai putea sa-ti accesorizezi parul cu o esarfa sau sa-ti pui nu stiu cea mai buna solutie ar fi sa-l lasi sa creasca