| adryanna_7314 a întrebat:

TPU!:* am si eu o intrebare...cum as putea sa ma imbrak cand ma duc la discoteca, tinand cont ca nu am haine prea elegante. ce ziceti, o rochita alba cu o centura si la ele asortate niste sandalute din astea de vara e bine? sau o pereche de colanti cu cizmulite din acelea crosetate cu un maieut e bine? sau dati-mi voi alte idei

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Rochita cu saldalutele, acum depinde modelul rochitei, dar ar trebui sa fie ok

| adryanna_7314 explică:

E o rochita alba,scurta, ce i se potriveste o centura la mijloc, ca altfel nu imi place cum imi vine...si sandalutele sunt fara toc,din acelea cu fermoar la spate,cum au aparut acum si sunt negre, la fel ca si cureaua, iar cureaua e in forma de funditalove struck

| vioreld a răspuns:

Nu trebuie sa ai haine de,, lux,, ca sa mergi la discoteca. Si nu cred ca si acele rochii prea,, extravagante,, nu le prea combin. Frumusetea unei persoane cu consta in haine scumpe sau alte cele. Imbracate cu ceva modest, fa cateva combinatii, cum ai zis tu, o rochita alba si o centura, o pereche de colanti cu cizmulite este mai mult decat PERFECT.

| veronica5390 a răspuns:

Eu iti spun sa pui rochita cu sandalutele.

| andrutza_2871 a răspuns:

Cam ce fel de sandalute
eu as crede ca merge pentru dioscoteca dar doar daca este scurta