| Florea_Alexandru_1996 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare. De 2 zile mi-am facut un pierce in limba si acum si normal cum am inteles s-a umflat limba, acoperind biluta de jos a pierceului.Si este normal sa curga un lighid alt din limba?

Răspuns Câştigător
| Clivet_Antonia_1992 a răspuns:

Din pacate, lichidul alb suna ca o infectie. Te sfatuiesc sa mergi cat mai rapid la spital!

2 răspunsuri:
| Florea_Alexandru_1996 explică:

S-a oprit acum nu mai curge deloc doar e umflat

| Florea_Alexandru_1996 explică:

Poate cineva sa imi zica de ce este umflata partea de jos de nu se mai vede biluta de la pierce si sus sub pierce a ramas in loc cat pierceu nu ma doare pot manca aproape normal doar ca e umflat.Multumesc