| Cristina_6184 a întrebat:

Buna TPU.as dori niste programe de modificat poze. As vrea sa imi modific culoarea parului ochilor. Dau fundita.

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Hikari,
Dacă tot copiezi răspunsurile userului NeluL, fă-o mai mascat, nu e drept.
Cristina,
Așa cum ți-a mai fost recomandat, www.taaz.com este cel mai bun pentru modificarea culorii părului și a ochilor.
Baftă!

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Pentru modificarea culorii ochilor si a parului foloseste taaz.com.Iti incarci o poza cu tine si urmezi instructiunile de acolo.E super! Funda?

| Myrunutzza a răspuns:

Incearca IVillage, StilFeminin.ro, Blingee.com...

| AlyKaulitz2010 a răspuns:

Picnik,Photoshop,PhotoScape.