| Latusca a întrebat:

as dori sa ma vopsesc si nu stiu ce culoare m-ar prindehappy Sunt deschisa la ten si am ochii verzi happy

11 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Roscat ♥♥♥
Se potriveste f bine la tenul deschis si ochii verzi/albastri!

| AirănMeidăn a răspuns:

Blond cu suvite negre sau negru sau saten, ti-ar sta bine. Nu incerca nu stiu ce culori ca sa iesi in evidenta.

Răspuns utilizator avertizat
| dianainsta01 a răspuns:

Depinde de trasaturile fetei tale... nu avem cum sa iti dam nici un sfat asa.

| Den30 a răspuns:

Roscat.

| Grigore_Denisa_1983 a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine. Eu nu m-am vopsit dar cred ca ti-ar sta bine cu par saten cu suvite mai deschise. Bafta!

| KodekZ a răspuns:

Blond deschis, sau un roscat închis

| Ysa232 a răspuns:

Roșcată sau Brunetă.winking

| Cosmi0140 a răspuns:

Blond ar fi cel mai bine.

| TeddyR a răspuns:

Roscat!winking

| MiunyMy a răspuns:

Parerea mea este ca ar merge negru cu suvite roz, si stiu asta deoarece am o verisoara care s-a vopsit asa ^^