| AndreeaDeea98 a întrebat:

As vrea sa am parul ondulat dar nu suvite subtiri ca de oaie mai groase. Se pot face permanent fara bigudiuri (ma refer ca eu vreau sa ma fac cu hartie)? Si daca ma fac mi se strica parul dupa aia? Am parul drept si nu imi place.

Răspuns Câştigător
| lauriss86 a răspuns:

Of iubyta mea mai bine nu ai incerca permanentul pentru ai putea sa regreti ca si mine.eu aveam parul lung si singura data in viata mea cand nu il aveam inspicat si mi-a trecut prin cap ideea! si am si pus_o in aplicare si dupa am plans cu lacrimi de crocodil.e aspru, trebuie sa stai numai cu spuma in el si cu apa sa il aranjezi mereu, pentru mine a fost invatatura de minte si cum din greseli invatam nu o sa mai imi fac vreodata.dar alegerea este numai a ta! cu toatele trebuie sa trecem prin asta! pupici! bafta

2 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Incearca cu bigudiuri mari, nu cred ca iese altfel, cel putin pentru parul moale.

| Barbaraaa a răspuns:

Eu am parul cret [ nu suvinte d oaie ci asa cum vrei u laughing thinking cred...] e foarte naspa ca trebuie ingrijit q mai multa atentie k cel lins...si nu toata lumea apreciaza parul ondulat /cret, mai bine nu incerk straight face k esti frumoasa asa cum te-a lasat dn`zeu :*