| ThePinkPanther a întrebat:

as vrea sa cumpar un ruj roz deschis mat un fel de roz neon dar nu gasesc nicaieri.nuanta pe care o doresc este cam asa: http://blog.biobeauty.ro/wp-content/uploads/2010/07/ruj- roz.jpgam fost la un magazin B&B unde au si maybeline, si seventeen, rimel london, max factor, miss sporty tot felul de produse de calitate insa tot nu gasesc nuanta pe care o doresc... daca imi puteti spune unde gasesc nuanta pe care o doresc ar fi super. daca se poate magazin nu firme gen oriflame, avon sau de pe net. multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Mda.nu stiu, dar la avon sigur gasesti ceea ce cauti, am si eu unulhappy
COLORTREND... pink sunrise, nu te uita in brosura, ca nu e nuanta pe care o vezi acolo. daca vrei detalii da'mi un mesaj si mai povestimwinking

| ThePinkPanther explică:

@Alexandra de fapt sunt din Ialomita, deloc aproape de Suceava... dar multumesc oricum

| Alexandra_5259 a răspuns:

Daca stai aproape de Suceava, e cu atat mai bine.Gasesti la Real.Si soramea si-a luat.

| Chris0203 a răspuns:

Bună!
Daca vrei poți să te înscrii aici gratuit și iti poți lua produsele cu până la 40% + bonusuri și oferte, și multe altele?
https://ro.oriflame.com/......consultant