| MIRUNALOVE3 a întrebat:

As vrea sa imi fac un piercing in buric... Imi puteti recomanda un salon la care as putea sa ma duc? Nu conteaza cat costa. Vreau sa fie sigur, sa fie ustensilele dezinfectate, sa ma duc fara griji. Nu sa ma trezesc cu nu stiu ce infectii si alte nebunii. Precizez faptul ca sunt din Bucuresti. Va rog mult!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alex241 a răspuns:

2nd Face Tattoo&Body Piercing e un salon super.
Poți căuta și pe Facebook pagina lor. Doar clienți mulțumiți au!

1 răspuns:
| Boblobobonti a răspuns:

Heii, vad că ești interesata și dacă nu s-a rezolvat, te pot ajuta eu