| silviu18 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa ma ajutati mai ales as vrea sfatul unei fete! Nu stiu cum sa ma tund eu am parul saten inchis ochi caprui si fata rotunda si as vrea sa ma ajutati cu tunsoarea cea mai tare tunsoare funda va multumescbig grinbig grinwinking!

Răspuns Câştigător
| DeniisaDeniii a răspuns:

Pai.ai putea sa-ti faci breton drept iar tunsoarea sa fie in scari...si cu niste suvite blonde daca vrei. sper ca te'am ajutat...vot/funda?

4 răspunsuri:
| styleandthecity_4017 a răspuns:

Eu aici am gasit cele mai multe sfaturi legate de tunsori, forma fetei, tipul parului, sper sa te ajute
http://www.styleandthecity.ro/tunsori

| silviu18 explică:

Heyy sunt baiatrolling on the floor))