| 12437809 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa ma tund ca in poza asta http://www.youtube.com/watch?v=mHagNsqiZ6w,dar nu stiu cum sa ii zic frizerului, funda pentru cine stie cum sa ii spun frizerului sa ma tund:D

3 răspunsuri:
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Printeaza imaginea si arata-i frizerului.

Succes

| ChocoMilk a răspuns:

Ai imprimanta? -Da-PrintScreen( e sus la tastatura, poate apare ca Prtsc sau SYSRQ) deschizi Paint si dai ctrl+v. Salvezi imaginea si o printezi si i-o arati frizerului!
-Nu ai imprimanta? Pune hartia pe ecran si contureaza usor parul si conturul fetei si i-o arati frizerului.

| mihaela155 a răspuns:

Eu zic sa dai pe www.google.com dupa la imaginii si acolo scrii numele celui care canta melodia asta si o salvezi in pc tau dupa o sco-ti la imprimanta. Sper ca te ajuta cu ceva! Fundita?:D