| lovemeforever a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc. Ma puteti ajuta?
Culoarea parului meu este satefn inchis si as vrea sa ma fac roscata.
Dar as vrea vopsea fara amoniac.
Cam cate spalari tine si care este cea mai buna?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Daca te faci fara amoniac, dupa o luna ti se va duce incet, si va parea spre portocaliu. Si eu ma fac roscata de aproaope 2 ani si folosesc vopsea cu amoniac. Am folosit Loreal, Londa, Kallos si vopsea profesionala de la Alfaparf Milano. Acum mi-am bagat si pigemnti naturali ca sa mentina culoarea si chiar rezista, de o luna jumate si nici nu s-a dus vopseauahappy

| lovemeforever explică:

Saten*