| Oanny a întrebat:

As vrea sa stiu daca a slabit cineva cu interactiv slim.Sunt bune? Cat si in cat timp ati slabit? Efecte adverse ati avut?

Răspuns Câştigător
| jhonsmyth a răspuns:

Buna,cunosc pe cineva adica o fata care a folosit ceva timp din alea, si din pacate nu prea da rezultate, tot sportul ramane cheia slabitului, incerca duminica sau in alte zile libere sa faci sport sa fugi sa te misti sa mergi sa faci acasa abdomene flotari incetu cu incetu vei scapa de povarahappy