| SunShine_8563 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu daca aveti idee daca iar sta la o fata bine stil "hip-hop" adica pantaloni largi sau skinni si bluza larga si fullcap si peste fullcap casti sau i prea de baieti sau daca nu ce stil de fete :hip-hop stiti nu stiu ceva link cu poze! sau cam ce stil i se potriveste la o fata care sta cu baieti pe afara adica i cam baietoasa dar sta si cu fetele si nu vorbeste tocmai impecabil laughing adica injur cam mult idei plisss va rooog :*:*:* fundoi pentru cel mai fain stil :*

Răspuns Câştigător
| FunkySmile a răspuns:

Hi. Eu ma imbrac ceva in genu : blugi negri de obicei, hanorac larg :x, tenesi cat mai colorati sau skateri :P, sapca :x
http://1.bp.blogspot.com/......n-full.jpg
iti recomand sapcile din New Yorker :x, sapca o ridic mai sus un pic ca sa se vada bretonu si imi las parul desfacut. In tinuta mai imi pun nelipsitele bratari colorate si cat mai multe :x
http://www.vizuator.ro/productimages/bratari_silicon.jpg
Si desigur pierceul :x:x:x... bine pierceul nu pot sa il scot dar face parte si el din my still :x:x:x
Catile la fete mi se par aiurea adica am vazut la baieti si la fete sta urat :(... parerea mea :P.
Si eu sunt baietosa de felul meu:P.
Peace :-*

2 răspunsuri:
| moxythegirl a răspuns:

Hey si eu abordez un asemenea stil happy
Deci niste skate'uri (DC, Osiris, Etnies.etc.)Cu niste pantaloni colorati ( culori aprinse: verde, roz.etc.)Si o bluza larga pe o parte happy Despre fullcap. mh nu mi se pare prea dragut tongue Dar niste casti.si daca ai parul lung sa til dai tot in fata. a da.si o shapca daca vrei. >.< dar nah.nu e chiar frumos pentru o fata.dar mergewinking
Succes :* Fundoi? big grin