| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
As vrea sa stiu daca in farmaciile din Romania se gaseste balsamul de buze Carmex
Daca da, spuneti-mi in ce farmacii
Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| beautyminutes a răspuns:

Bună.

Se găseşte în farmaciile Helpnet.
Este balsamul meu preferat :)

Pentru o părere mai amplă viziteaza blogul meu: http://beauty-minutes.blogspot.com/......ol-si.html

| AlexutzuTau a răspuns:

Se gaseste si nu pot specifica mai exact ce farmacie cauta prin centru orasuluiwinkingwinking sigur gasesti funda pls!

| Raffaa a răspuns:

Nu se gaseste :d incearca sa dai o comanda pe net. Intereseaza`te de producator si restul si fa o comanda!

| Raffaa a răspuns:

Poti incerca pe CosmeticeOnline.ro :d