| AnaMaria72 a întrebat:

:* As vrea si eu sa stiu cine ma poate ajuta cu o sugestie! Nu mai este foarte mult timp pana la Paste si eu nu prea stiu cu ce sa ma imbrac. tinand cont ca il sarbatoresc la un restaurant de lux cu familia si iubitul! As vrea o rochie si tocuri dar nu pot alege...si ca si informatie tineti cont ca am 19 ani! Multumesc love struck Dau funda!!love struck

Răspuns Câştigător
| Painkeeper a răspuns:

In cazul de fata, mergi cu familia si prietenul tau la un restaurant, deci este obligatoriu sa fie ceva elegant. Ti-as sugera o rochie indrazneata, si in acelasi timp decenta. Incearca ceva cum ar fi o rochie mulata, dar nu prea scurta, fara decolteu, sau o rochie sofisticata, cum ar fi una din dantela care poate fi lunga sau pana la genunchi. Este binevenita si o rochie vaporoasa.Nu incerca sa iesi prea mult in evidenta si nu alege culori tipatoare. In oricare dintre cazuri ti-as recomanda niste bijuterii discrete, argintii, si o pereche de stiletto in culori nude. Sper ca sfatul meu sa te ajute! ^^

1 răspuns:
| Meresescu_Raluca_1993 a răspuns:

Nu e o idee buna... in seara de pasti te-as sfatuii un sarafan, un bolerou si niste balerini!