| cosmy01 a întrebat:

Asi vrea sa ma duc sa ma tund, dar nu stiu cum.ma andeam sa ma tund in scari, cam pana la umeri(putin mai jos), si cu breton drept. dar nu stiu daca mi-ar sta bine pe ca am fata putin mai ovala si prt ochelari. Daca nu recomandati-mi voi ceva.

Cel mai bun raspuns fundalove struck

Răspuns Câştigător
| ciufiXXXXXX a răspuns:

Daaa:X tunde-te...si eu ma aseaman descrierii tale si mi-a stat binee:X:X...iti spun eu, iti va sta cool, mai ales ca se poarta.
si daca ti-l si intinzi un pic vei avea o tunsoare de nota 10
funda?/puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| nycole a răspuns:

Poti sa ceri ajutorul coafezei. Eu de fiecare data cer sfatul coafezei.

| CrissTinutza_5207 a răspuns:

Si eu am tot fata ovala ca si tine si port ochelari. Eu cred ca bretonul face ca fata sa para mai rotunda, deci s-ar putea sa se potriveascawinking... consulta-ti coafeza, sigur ea te poate lamurii

| iheartyou a răspuns:

Salut happy si eu am fata ovala si am incercat odata sa-mi fac breton drept.Eu zic ca nu se prea potriveste straight face mai bine tunde-l intr-o parte, asa am eu si imi place mult love struck nah, acum depinde de tinewinking!