| elenamaria11021 a întrebat:

Asta e o intrebare mai mult pentru fete.
De curand mi-am tuns parul, numai ca l-am tuns foarte scurt si acum nu imi mai place. Il urasc. Ce as putea face sa creasca mai repede?

3 răspunsuri:
| tzuria79 a răspuns:

Nu po-ti face mai nimic magic ca sa-ti creasca, exista tot felul de solutii, dar nu cumpara, ca vei ramane fara par in cap, eu am fost la camping, si cand am facut focul mi-am ars jumatate din par, solutia, ca sa nu zica nimeni de mine, proasta ce si-a ars parul, mi-am cumparat o peruca, identica cu parul care il aveam inainte, si am folosit o bandana ca sa nu isi dea nimeni seama ca am peruca, si nu si-a dat nimeni seama. Sper sa-ti fie util.

| forgetmynutella a răspuns:

Solutia este sa iti iubesti parul

| Fallinlove96 a răspuns:

Uleiul de rici e f ieftin(5-6 lei) pui putin intr-o ceasca la microunde 10 sec si aplici pe scalp. Stimuleaza cresterea parului, dar trebuie lasat cateva ore pe cap inainte de spalare.