| oOAndreea233Oo a întrebat:

Astazi am fost pensata pentru prima data, dar nu m-am pensat eu, ci o matusa care se pricepe. Mi-a subtiat putin la capat spranceana. Am crezut ca mi-a dat o forma ca la salon, forma nu este urata, dar ma asteptam la mai mult.
Intrebarea mea este: spranceana poate deveni la forma initiala? In cat timp?

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Bineinteles. Timpul e relativ, dar in aproximativ 2, 3 saptamani s-ar presupune sa le ai ca la inceput.

| BlackRose03 a răspuns:

Daca vrei sa redevina ca inainte intr-un timp mai scurt foloseste ulei de ricin. Aplica-l noaptea inainte de culcare pret de 10 min si in 1-2 saptamani vor fi ca inainte. Daca nu, asteapta 3-4 saptamani, depinde cat de subtiri le-a facut in capat.

| Black112 a răspuns:

Normal doar că trebuie să ai răbdare 2-3 săptămâni va fi la fel