| qwertyuiop1111 a întrebat:

ati putea sa imi recomandati un deodorant care nu lasa pete albe dar mai ales GALBENE! am incercat o groaza de deodorante din supermarket si toata lasa niste pete galbene oribile pe tricourile albe, unele chiar nu ies deloc la spalat, nici nu mai stiu cate tricouri albe am pierdut din cauza petelor care nu ies. am incercat de toate tipurile si solid si lichid si gel de la mai multe marci insa fara rezultat. am incercat si din gamele speciale care promit ca nu lasa pete insa tot degeaba.
Ce as putea folosi avand in vedere ca sunt o persoana care transpira mult si des oricat de cald sau frig ar fi si am nevoie de protectie impotriva mirosului urat.

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Incearca sa mergi la reprezentantii de produse MLM, cele naturale de la LR Cosmetics sau Aloe Vera. Dai un ban mai multicel, desi efectele sunt pe masura.

Ori daca nici cu asta nu te va ajuta, atunci inseamna ca (posibil) sa ai o problema si pe interior si trebuie un control la medic. http://www.ziare.com/......te-1350346

| Anonim132001 a răspuns:

Folosește deodorantul nivea invisible.Pentru tricourile deja pătate am auzit ca poți scoate petele cu un amestec de aspirina si apa..caută pe internet si sigur o sa găsești ceva si pentru petele deja făcute pe tricouri.