| AllleAlllexandra a întrebat:

Buna TPU :*, buna tuturor :*!
Cu ce as putea purta o pereche de blugi cu talie inalta, simpli si de o nuanta de albastru deschis(ar fi vorba de blugii astia:http://www.hm.com/ro/product/14060?article=14060-A)? Ar fi bine si niste imagini si mai multe idei cum sa ii port :). Multumesc mult :*! Cel mai bun raspuns primeste fundita :*! Sunt mai plinuta :).

5 răspunsuri:
| lalaballet a răspuns:

Pai o camasa

| Cudeea a răspuns:

Imi pare rau, dar nu merge link; ul si asa nu pot sa te ajut sad

| AllleAlllexandra explică:

Imi pare rau pentru linkul de la blugi dar nu stiu de ce atunci cand apas pe el nu merge..ciudat. poate voua va merge happy

| AllleAlllexandra explică:

Vai.dar cand ma duc pe site-ul H&M si pun pe jeans imi gasesc perechea de jeansi care mi-am luat-o si pot sa apas pe ei pentru ca merge..nu stiu de ce daca scot link-ul si il pun aici sau ma rog. oriunde..nu merge sad.

| Alexandra_Stefania_1994 a răspuns:

Buna! Nu mi se acceseaza linkul si nu pot vedea poza! Imi pare rau daca era si poza as fii putut sa te ajut! sad sad