| dulcykaLy a întrebat:

care este cea mai buna crema autobronzanta? Care sa sa dea rezultate, sa se vada o diferenta, dar sa nu lase pete! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Rosalinda_7768 a răspuns:

Buna! Te sfatuiesc sa nu iti iei de la AVON deoarece iti raman pete. Adica intr-o parte este bronzat iar in cealalta parte este culoarea ta naturala. Apoi dupa catva timp autobronzantul se face cum zic unii ca ''jegul'' dupa piele. Adica stii la ce ma refer. Iti poti lua de la supermarket la un pret de 12 lei. am uitat cum se numeste este foarte bun. Eu l-am folosit

1 răspuns:
| omlet_4875 a răspuns:

Petele raman doar daca te speli in graba o data la 5 zile. daca e de proasta calitate crema nu te bronzeaza deloc. pentru un bronz uniform recomand o relatie buna cu igiena