| Sara53 a întrebat:

Care este cea mai buna placa de la Remington? Fundaa :*

2 răspunsuri:
| mOBSCENE a răspuns:

Http://www.remington-style.ro/......rl-s9500-9

Eu o am pe asta si isi face treaba foarte bine, sunt multumita. Ti-o recomand. Dar in principiu orice placa ce are invelis ceramic e ok.
Daca te uiti pe site-ul lor, optiunile difera de la o placa la alta. Unele sunt anti-frizz, o placa vad ca poate fi folosita si pe parul umed, depinde de ce cauti.

| dddnnnaaa050400 a răspuns:

Aproape toate produsele de la Remington sunt bune dar orice placa ti-ai lua ai grija sa aiba placutele din ceramica. funda?