| Aly_8746 a întrebat:

care este parerea voastra, care sunt mai frumoase: fetele plinute sau fetele slabute, fetele cu ochii verzi, caprui, negrii sau albastrii, care sunt mai frumoase fetele satene, brunete, blonde, roscate sau alea in stil emo, fetele cu ochelari sau fara, fetele inteligente dar urate sau fetele frumoase dar proaste(binenteles exista fete frumoase si inteligente). Dau fundita pentru cel mai istet raspuns!

Răspuns Câştigător
| noSUno a răspuns:

Buna,Aly,toate fetele sunt frumoase in felul lor, dar daca sa spun asa dupa cum ai scris tu:fetele nici plinute, nici slabute ci fetele normale 2.cu toate culori ochilor fetele sunt frumoase, le sta bine cu orice culoare 3.cu cel mai frumos par arata satenele, brunetele si blonddele 4.sunt fete frumoase cu ochilari 5.stii de multe ori fetele inteligente dar urite se pot schimba pentru cineva anume(da si fetele frumoase si inteligente) SPER CA TEAM AJUTAT

8 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

O fata nici slaba,dar nici plinuta,cu ochii verzi,parul roscat, frumoasa, fara ochelari si nu in ultimul rand inteligenta.

| Adrick a răspuns:

Fetele slabute,ochii albastri,,blonde, fara ochelari, nu intelegenta,dar agera, intelegatoare, sentimentala, + 1.80 mwinking fata visurilor mele! happy

| RwkY a răspuns:

Cel mai istet raspuns ar fi urmatoru.
Poate sa fie cum vrea ea, doar sa nu fie nici betze (vorba aia, 2 betze-nfipte-n... aparat de mers pe drum laughing ), dar nici balena! ci sa fie mediu, eu personal, ma axez e fetele intre 50 (mici exceptii sub 50kg) si 75-80 (maxim, unde variaza dupa inaltime).
Nu am preferinte la ochi, dar am preferinte la caracter, neaparat sa ma inteleg cu ea! Altfel degeaba e ea fata din vise (ma refer si la creier, si la fizic)!

| Fanky a răspuns:

Toate fetele sunt frumoasa daca stiu sa -si puna in valoare frumusetea. oricum conteaza cea interoara cewl mai mult

| ElaMusic a răspuns:

Cele mai frumoase sunt fetele slabute, cu ochi albastrii, cu parul saten, fara ochelari, inteligente si frumoase.

| MaryusCobra a răspuns:

Fetele nici slabute si nici plinute, cu ochii caprui, cu parul saten, fara ochelari, de fapt... de gasca si frumoase (nu trebuie sa fie neaparat inteligente)! Si atat!

| Aly_8746 explică:

As dori parerea voastra, despre fete, in general baietii