| AllSun a întrebat:

Ce idei de genti dragute stiti?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu mi-am luat de ziua mea o geanta model Hermes Birkin, evident nu e hermes, doar modelul insa e foarte eleganta, incapatoare, clasica deci nu se va demoda niciodata si in plus are lacatel anti furt. Sunt mai multe modele, culori, uite de exemplu una rosie din piele de sarpe : http://handbags.australiareplicawatches.com/22699/tv.jpg

| loveandlove a răspuns:

Super tare aia hermes e copie nu? dar e din piele? de unde ai luat-o big grinbig grinlaughing te bombardez cu intrebari

| lovelygirl9887 a răspuns:

O geanta rosie si cu o funda mare alba