| anonim_4396 a întrebat:

ce idei imi dati pentru o frizura (am par mediu). si ce sfaturi imi dati ca sa nu se mai despice varfurile paruluibatting eyelashesfunditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| selfie a răspuns:

Ai pus intrebarea asta din cauza lu Iza nu? laughing Lasa ca iti sta bine asa big grin Daca iti mai creste parul sa iti faci alta frizuralaughing

4 răspunsuri:
| Tacii a răspuns:

Pai o coafura la moda este cocul in varful capului.ce este si sexi.si ca sa nu ti se despice varfurile parului, du-te si tunde-te drept. apoi daca tot ti se despica, ia un sampon special de obicei din carrefour gasesti.anti rupere-despicare. fundita?

| Owy a răspuns:

Tundel mai des, macar la o luna, mai ales pe timp de vara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda din cauza eilaughingrolling on the floormersi mult:*