| Miriammmmm a întrebat:

Ce parere aveti de ochelarii de soare Nerd?
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0

9 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Sunt chiar la moda acum...

| madaa a răspuns:

Si eu am si sunt super tari

| bfvhjcv a răspuns:

Geniussss:X:X:ii ador

| Miriammmmm explică:

Si mie imi plac:X
Am pe alb si pe negru.cu lentile transparente.:X

| Miriammmmm explică:

@anna
eu ii am din NewYorker:X
am dat 30 lei pe ei
dar acum cred ca sunt in jur de 20-25 lei
Succes

| Maya_5016 a răspuns:

Nerd inseamna doar tocilar. Mi se par geniali, si avand in vedere vechimea lor sunt inca un trend destul de apreciat. Daca iti alegi marimea potrivita si culoare potrivita totul e perfect! :*

| Enzio a răspuns:

Sunt super, am doar ca pe alb cu lentile negre, dar numele ma enerveza Nerd-fraier/tocilar

| NiiiaaRawwr a răspuns:

Sunt superbi, ii ador.
In general imi plac cei colorati: mov, roz, alb cu albastru electric, culorile tari care ies in evidenta.
Am doua perechi, o pereche rosie cu lentile fumurii si o pereche neagra cu lentile fumurii.
Imi place foarte mult la ei ca se potrivesc cu orice tip de fata, ceea ce e un lucru foarte rar la ochelari.
Imi pare rau ca in orasul meu nu prea se gasesc si trebuie sa merg la Bucuresti daca vreau sa imi cumpar. sad
Nevermind, tu ce parere ai despre ei? :]

XoXo

| Anisoaraa a răspuns:

De unde poti cumparaathinking
si cat costa?