| Andreea9595 a întrebat:

TPU! Ce parere aveti de papioane si sacouri (pentru fete)? Mie mi se pare dragute si as vrea sa incerc. Cat mai multe opinii, ve rog.

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Imi plac enorm. daca vad o fata cu papion sa cu obiecte vestimentare pentru baieti intorc capul imediat...si tine cont ca sunt fata.laughing
nu stiu mi se par foarte hot.am si eu un papion burgundi avand in vedere ca aceasta este culoarea sezonului iar sacourile de tip boyfriend sunt minunate.sunt obsedata de ele si le combin cu orice.mi-as cumpara 1937354856 sacouri din astea.laughing
concluzia: poarta cu incredere.cu siguranta vei atrage atentia si vei fi considerata foarte indrazneata si fashion:*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat