| sweety9girl a întrebat:

Ce parere aveti despre spray-ul protector de la avon, este bun? Si cum trebuie folosit :inainte de a ma intinde cu placa? sau trebuie sa-l folosesc pe parul ud dupa spalare apoi dupa uscarea parului sa-mi intind parul cu placa? Dau funda! :*

1 răspuns:
| LOLtoU a răspuns:

E bun. trebuie sa il speli asteapta 10 min si dupa usuca-l usor cu fheonul, da-l cu placa si dupa asteapta sa se raceasca parul 1/2 min si dati cu el de la 10 cm. sa reusesti! funda?