| darklove354 a întrebat:

Ce tratamente naturiste imi puteti oferii pentru tratarea acneei?(sa fie incercate)

Răspuns Câştigător
| Kiiddaa a răspuns:

Heii. paii eu ziic. Sincer am incercat tot felul.de tratamente am fost la o gramada de doctori. si tot nimiic. umblam din cabinet.in cabinet.eram disperata. si totusii am gasiit o solutiie. ZINERYT! daca esti minora. si te duci la doctorul de familiee, ti-l da compensathappy Mi-ee mi-aa trecuut. maii amm. ici-pekolo cate cv, dar ataat. happy decii baftaa fundita?; o3

3 răspunsuri:
| sweety9girl a răspuns:

Eu am folosit Zineryt, este foarte bun, mie mi-au trecut de la el.Insa daca il folosesti de prea multe ori (el trebuie folosit pe o perioada de 3 luni ) nu o sa mai aiba efect.
Si din ce am citit pe net, am inteles ca Mibazonul este foarte bun si ajuta mult la tratearea acneei, desi este un ungent de uz veretinar.Eu l-am folosit insa nu mi s-a parut ca a dat rezultate.Acum depinde si de tenul fiecaruia, dar merita incercat pentru ca nu ai nimic de pierdut...in plus costa in jur de 10 lei(nu este foarte scump!).

| Andreea_Draculea_1993 a răspuns:

Eu ti-as recomanda zeama de lamaie big grin [ si eu am avut probleme si am scapat in cateva zile, bine, acum depinde si de PH-ul fiecareia ]