| valyas a întrebat:

Buna tpu.cine poate sa-mi spuna cum pot face legatura audio de la vhs la placa captura aop-bc08, pentru ca placa are o singura intrare DVI, iar eu am mufa vga ca are 8 cabluri bnc mama.acum eu cred ca toate aceste intrari sunt video..atunci audio unde trebuie sa pun, tinand cont ca placa de captura are o singura mufa de intrare dvi.Multumesc,astept raspuns funda

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

Habar n-ai pe ce ai dat banii! Placa aceea este de captura VIDEO, pentru sisteme de supraveghere, si nu are nici un fel de intrare audio, asa ca nu ai ce legaturi sa faci. probabil ai crezut tot ceea ce scriu cei care o vand in Romania (8 intrari audio/video), dar adevarul este altul. uite ce spun cei care o fabrica: http://kexuan.company.weiku.com/......05167.html