| ancutzyka a întrebat:

cu ce m-as putea imbraca maine este cald si ma duc in oras cu fetele si facem poze si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac si cum sa-mi fac parul ma puteti ajuta plzzzzzzzz un video in romana cum sa-mi fac parul iar cu imbracatul un sfat plz ca m-am saturat cu parul intr-o parte impletit despletit desprins si sal dau cu placa deci nu mi dati un video cu placa mz kisswinking wave

Răspuns Câştigător
| Flaviius87 a răspuns:

Iti iei niste sandale, o fusta, o camasa de vara si gata fata pentru facut poze! parul il lasi natural cum este el.
Mult succes!

2 răspunsuri:
| ancutzyka explică:

Am uitat sa spun ca dau funda+vot la cei care rasp