| Beatrix_7229 a întrebat:

Buna TPU big grin
era un fel de sampon de par, care iti coloreaza parul, iar dupa cateva spalari, revine la culoarea naturala big grin
nu mai stiu cum se numeste thinking
funda si vot la cel/cea care imi spune cum se numestehappy
mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Iuliana_2558 a răspuns:

Da, este sampon nuantator, de exemplu cel de la Londa, se duce dupa cateva spalari! Mergi intr'un supermarket si vei gasi ce iti doresti!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cam toate marcile consacrate de vopsele de par fac si nuantator/sampon colorant. Asta, asa, ca sa poti sa-ti dai daca-ti sta bine sau nu cu respectiva culoare.

| anonimgirl_4046 a răspuns:

Pai nu este sampon este un spray colorant.nu stiu sigur cum s enumeste dar daca vrei sa-ti colorezi parul fa-te cu albastru de metin sau violet de gentiana vei gasi la magazin sau la farmacie