Întrebare recomandată | Adelinaadde0 a întrebat:

TPU! De 2 saptamani imi cade parul destul de rau si nu stiu ce sa fac.Ce as putea sa fac ca sa nu imi mai cada?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sampon folosesti, l-ai schimbat recent? Mai aplici altceva la radacina? Cand te perii ai parul foarte incalcit si te tragi de el? Esti stresata?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Faci tratament antibiotic? stres/probleme? adreseaza-te medicului cat mai urgent!
ELIMINA STRESUL/HIDRATEAZA-TE CORECT.
O zi buna happy

| Divy a răspuns:

Depinde cât cade am auzit de la unele persoane că nu e bine să depășească un anumit număr de fire laughing

| Bellis a răspuns:

Inainte de acele 2 saptamani si dupa, ce ai schimbat in rutina ta? Samponul, alimentatia etc? Identifica datele problemei

| eutusiovidiu a răspuns:

Iti recomand combinatia sampon + lotiune impotriva caderii parului cu efect garantat in numai 4 zile parul nu mai cade! http://www.numaibune.ro/par-tratamente