| adddaa a întrebat:

De cateva zile tot ma intreb cu ce sa ma imbrac pentru inceperea scolii (de fapt a liceului). Intr-un final m-am hotarat la pantaloni stramti albi, o camasa neagra si o esarfa alba.
Problema mea este ca nu stiu ce pantofi s-ar potrivi. Am o pereche cu toc, dar sunt crem cu dantela alba. Merg cumva? Mai am niste balerini in carouri albe si negre. Merg astia? Bascheti cumva?
Multumesc anticipat! :* funda si nimeni nu scapa fara vot :*

Răspuns Câştigător
| unknown a răspuns:

Ar fi urat sa te imbraci numai in alb si negru si combinatia pantaloni albi camasa neagra si esarfa alba nu e deloc buna.Incearca sa inversezi pantalonii cu camasa(culorile, adica iti vei lua pantaloni negri si camasa alba, sau una cu carouri) si fara acea esarfa, iar papucii...ai putea sa iti iei tenesii stii tu gen converse sau o pereche de papuci oxford cu toc sau fara:
http://www.polyvore.com/suedette_lace-up_oxfords/thing?id=40505399
http://www.polyvore.com/pierce_high-heel_oxfords/thing?id=38865783

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Balerinii

| MadneSsCat a răspuns:

Eu zic sa iti iei pantalonii si camasa, sa iti iei papuci c toc crem cu o esarfa crem si o gentuta tip plic crem

| AllysaDeea a răspuns:

Pai nu cred ca poti sa porti pantofi cu toc ca o sa se uite naspha profii iar balerini poarta toata lumea Baschetii cred ca ar merge si cred ca si niste botine albastre ar merge ( se poarta albastrul anul asta si plus ca botinele nu se demodeaza niciodata)Sper ca te-am ajutat fundita plizz

| alexaalexandraa a răspuns:

Eu zic sa iti iei acei balerini. Pantofii nu merg, parerea mea. Si nici bascheti. Cel mai bine sunt acei balerini.

| KaRy a răspuns:

Balerinii,clar! Pontofii nu se potrivesc, iar baschetii nici atat!

| adddaa explică:

Pana la urma m-am imbracat cu un tricou alb, o camasa in carouri (albastru, bleu si un roz spre mov), panataloni gri, bascheti albastri si o palarie in carouri mici (alb cu roz)
Multumesc pentru toate parerile!

| Acadeeeaa a răspuns:

Baleriniibig grin