| RDariaa a întrebat:

De ceva timp m-am tot intrebat daca are vreo importanta salonul la care mergi daca vrei sa te vopsesti? pentru ca ultima data desi m-am dus la un salon destul de scump nu a iesit culoarea dorita(probabil si din cauza decolorarii) iar acum mie teama sa nu am parte din nou de o culoare nedorita. Astept raspunsuri!

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Mergi la un salon unde au mai fost prietenele tale, rudele tale, sau de care ai auzit ca este foarte bun.happy

| foxsilver a răspuns:

Sa fim seriosi! Asta e ca la spital, croitorie, etc.; depinde de cata meserie se cunoaste, in cazul de fata, cat de priceputa e șamponeza.