| iliii03 a întrebat:

Buna TPU...

Duminica merg la un botez si inca nu am rochie si pantofi...

Cu ce as putea sa ma imbrac?

[ sunt nasa micahee hee ]

rochiile si pantofii sa nu fie de " fite ".

daca e va rog sa imi spuneti si magazinele si sa dati si siteuri cu poze.

rasplata este funda laughing)

2 răspunsuri:
| Adișa_9127 a răspuns:

Buna!:*Poti incerca pe www.starshiners.com.La categoria nunti-banchet 2011, iar pentru pantofi la categoria incaltaminte;). Comanda vine in 24 de ore de la comanda;).Pa-pa:*

| Bria_3344 a răspuns:

Buna, iti recomand o rochie care mie imi place foarte mult: http://www.stylicious.ro/guess/guess-jeans-rochie-cu-trandafiri-202. Nu stiu insa daca se incadreaza in buget... ce inseamna rochie de fite...