| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU. Eu am parul lung, putin scarit si breton. dati-mi va rog idei de aranjare zi de zi ca m-am saturat sa-l port in coc, coada sau impletit.VA ROG...

3 răspunsuri:
| anne_7905 a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......tru_scoala
Ceva comod si simplu! Codite,desfacut(intins cu placa),cu o bentita subtirica, coada de cal(tot intins), un coculet simplu.
doaua codite impletite in fata si un accesoriu micut pentru par,
cu un cleste sa iti stea asa fain ca un coc dar sa stea putin infoiat
2 coditze fie impletite fie nu poti sa-ti mai faci si o coada intr-o parte si sa-i ciufulesti varfurile fie poti sa te indrepti si sa-ti pwi o bentitza pe cap astea st parerile mele

. mult succes.

| onename a răspuns:

Eu zic sa ti-l prinzi in parti cu agrafe, adica sa-l ridici asa in sus.Si sa amesteci niste bucle cu fire drepte. Depinde, in casa la facut curatenie nu mergebig grin

| babypowder87 a răspuns:

Http://frumusete.ele.ro/......e1194.html poate te poti inspira de aici:)