| anonim_4396 a întrebat:

eu am parul lung si am hotarat ca vara asta sa ma tund periuta sau nr 1 big grin ce parere aveti de fetele tunse foarte scurt? vi se par feminine sau sexy? happy (in special baietii sa raspunda) big grin

12 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Ce poate fi feminin intr-o tunsoare "barbateasca"? happy Nu prea imi plac, dar e parul tau si te tunzi cum doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma atrag deloc genul de fete cu frizura respectiva, dar daca tie iti place( si mai important, daca-ti sta bine ), nu conteaza parerea altora happy.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Eu cred ca sunt dragute, adica am si eu o prietena tunsa periuta si ii sta foarte bine happy

| SaschaM a răspuns:

Eu sunt fata si m-am ras in cap o data (si mi-a crescut parul mult mai des) si m-am tuns 1 de doua ori iar momentan, am creasta si pe laterale ma tund 0 tongue eu ador tipul asta de tunsoare la femei, daca ai forma capului frumoasa (iti poti da seama la dus cand ai parul lipit de cap) eu zic go for it, e foarte sexy. Iti las aici trei poze cu mine, facute in perioade diferite:
- https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/......6428_n.jpg
- https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/......1071_n.jpg
- https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/......1735_n.jpg Sper sa te ajute! Tunsoarea asta e una deosebita si te va scoate in evidenta dar trebuie sa stii s-o portiwinking Succes!

| SaschaM a răspuns:

Nu pot sa-ti trimit mesaj ca sunt membru junior laughing Id-ul meu e asdfgooyonna.

| Camelisa a răspuns:

Draga mea iti dau un sfat:NU o fa! o sa iti para rau.

| alexandruth a răspuns:

Sincer, nu mi se par frumoase, feminine... In viziunea mea, feminitatea se defineste prin frumusete si caractere deosebite fata de baieti, mai pe scurt: nu te tunde scurta, nu iti va sta bine... happy

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Frumusetea vine din interiorwinking

| Dogyyy a răspuns:

Nu sunt baiat dar tunsul foarte scurt nu mi se pare feminin.Adica pentru ce esti femeie? Stiu ca este foarte cald dar nu cred ca ar trebui sa te tunzi periuta.

| Yukii987 a răspuns:

Bad idea, nu stiu acum care e placul altora dar mie ca baiat nu mi-a placut si nnnnnnu imi va place niciodata parul scurt rau la fete, treaba ta daca vrei sa fi criticata potisa incerci dar nu cred ca e o idee buna... mai degraba daca vrei sa incerci ceva nou incearca un alt style de imbracaminte combinat cu o coafura pe care nai avut-o. cauta pe net exemple...

| Albert_Bogdan_Ciobotaru_1992 a răspuns:

Eu cred ca e ok, la cate modele de tunsoti sunt in ziua de azi, in fel si chip, sa te tunzi foarte scurt nu e cinestie ce. La partea cu fenimine, sexy, nu stiu ce sa zic, depinde de baiat aici...

| lonelyboy a răspuns:

Tunde-te gen Rihanna, pe o parte macar.