| MayhemChimera a întrebat:

Funda pentru raspunsul cel mai complet.Ati mai comandat de pe Fashion Days? Sunt de incredere? Au produse originale? Sunt de calitate? Cand a-ti comandat, au avut probleme? In cat timp au ajuns? Va rog sa imi spuneti cat mai repede.Multumesc.

1 răspuns:
| Aaancu135 a răspuns:

Buna.Da, sunt de incredere nu iti face griji cu comand pe care o vei da. Sunt de calitate, tin mult timp, si coletul il vei primi in maxim 4 zile lucratoare. Deci, poti da comanda fara griji, nu vei primi probleme. Funda?