| teodora96_1369 a întrebat:

Help me pleaseee! In urma cu aproximativ un an jumate am facut o operatie de apendicita, si de atunci mi-am cam neglijat silueta, acum ajungand sa am burtica. Tin sa precizez ca am 1.53 si 50 kg. mi se pare cam mult, mai ales ca acum sunt cam plinuta...asa ca as vrea ca pana la revelion sa slabesc si sa scap si de burta. Ajutati-ma si pe mine cu niste diete sau exercitii fizice care chiar sa aiba efect intr-un timp atat de scurt. Multumesc mult!

1 răspuns:
| MmaryaMarya12 a răspuns:

Eu zic ca in fiecare dimineata cand te trezesti fara sa mananci sau altceva sa incerci sa faci exercitii fizice si intinderi si sa mananci cat mai natural pentru ca te-ar ajuta mult, iar daca ti-e sete nu iti potoli setea cu suc sau altceva cu euri ci cu apa plata sau un suc natural facut de tine. Eu am facut asta si am slabit 5 kilograme in 3 saptamani acum depinde cat de sanatos mananci. Bafta!