| geo1800 a întrebat:

Imi puteti spune cere este cauza pentru care dupa doar doua zile de la spalare parul meu capata un aspect unsuros?
Folosesc head and shoulders.
Cum as putea scapa de acest aspect?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Pentru ca ai parul gras, de aceea ti se,, unge" asa repede. Spala-te zilnic pe cap(desi nu e tocmai bine pentru scalpul tau) sau foloseste un sampon special tipului tau de par. Iti recomand acest sampon, desi s-ar putea sa fie cam greu de gasit.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Multa bafta!

1 răspuns:
| LittleCoco a răspuns:

Poti sa incerci sa folosesti un sampon clarificator...La cat timp te speli pe cap? De obicei daca te speli de prea multe ori pe saptamana parul tau produce mai mult ulei ca sa se echilibreze.