| alicegril a întrebat:

Imi puteti spune greutatea si inaltimea lui Kate Middleton inainte de a ramane insarcinata?

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Da' ce mă după ce naşti creşti în înălţime? I-auziţi fetele de 12 aaaaani!

| JohnCena02 a răspuns:

3,81m 571kg

| LittleAnca a răspuns:

Buna. Inaltimea nu se stie dar greutatea a fost de 45 de kilograme.
Iti pun aici textul de unde am aflat.

Daca tinem cont de faptul ca inainte de sarcina s-a zvonit ca Kate ar cantari 45 de kilograme, atunci faptul ca s-a ingrasat doar 4, 5 kilograme pana in luna a sasea este un lucru normal. ( http://www.perfecte.ro/......arate.html ).
Sper ca am fost de folos. Funda?

| MariaKTA a răspuns:

45 de kg inaltimea nu se stie