| CopilașTembel a întrebat:

m-ar interesa niste tenesi albi de panza(chinezarie) sa fie ieftini,dupa cum am spus chinezarie, de proasta calitate, vreau sa fac ceva handmade pentru prima oara si vreau niste tenesi ieftini ca nu stiu daca o sa iasa, d-au funda mare mare la cel care imi da un site cu tenisi din astia happy tenisi sa fie pana in 30 lei.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Cauti la magazinele cu articole de mana 2ª dar la 30 de lei nu cred ca vei gasi, doar daca vrei sa ii cumperi de la cineva care s-a saturat de ei.