| emi_8585 a întrebat:

mi-am cumparat de curand o pereche de blugi si imi sunt cam largi,daca ii bag in apa fierbinte e posibil sa se micsoreze,sau ii stric, mentionez ca pe ei scrie 98 % bumbac.

2 răspunsuri:
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Pai degeaba ii bagi in apa fierbinte deoarece cand ii iei sunt stamti dar dupa catva timp se fac la loc...si mai largi

| Sybel a răspuns:

Deci nu ii baga in apa fierbinte deoarece se vor face mai mici, daca sunt largi rau dai la o croitoreasa sa ti stramteze asa e mai bine decat sa ii strici tu...pwpkiss