| MariaLuizaa a întrebat:

Miercuri in saptamana altfel este Carnavalul Primaverii! Si eu nu stiu in ce sa ma imbrac! Un sfat!

5 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

O rochita cu floricele

| wolder a răspuns:

Utilizeaza in primul rand verdelecare sugereaza natura si renasterea primaverii, florile, hainele cu flori, floare in par

| Imstrong a răspuns:

Buna.
Iti dau o idee.
Poti sa iti iei niste colanti foarte colorati ( cu flori pe ei )
O bluza mai simpla.
Niste tenesi colorati.
Poti sa-ti pui in par un accesoriu dragut gen o fundita, sau o bratara care să iasă în evidenţă cu o floare mare.
Paa!

| Andreea_Floroian_2001 a răspuns:

Pai. ia o pereche de blugi, o camasa pe care sa o bagi in blugi, tenisi sau belerini, o pereche de cercei scurti, si indoaie jos blugii ca sa arate mai dragut, si prindeti parul intr-o coada impletita. Cu placere!

| MariaLuizaa explică:

Ei bine..am combinat cate putin din ideile voastre, si a iesit costumatia "Printesa Florilor"! Apropo costumatia a luat locul I! Multumesc mult!