| Taa_Roxana_Brunetha_1998 a întrebat:

Buna TPU.

Pot folosi tinctura de ardei iute in combinatie cu uleiul de ricin pentru crestea parului? dar o pot folosi si pe cea care contine 2 galbenusuri de oua, un sfert de zeama de lamaie si ulei de ricin timp de mai multe zile?

3 răspunsuri:
| EOsO a răspuns:

Pentru cresterea parului din ce stiu e ff bun uleiul de ricin in combinatie cu vitamina A si gaz + masaj capilar ca sa pui sangele in miscare.

| Taa_Roxana_Brunetha_1998 explică:

Adica sa ma dau azi cu prima combinatie iar la cateva zile cand trebuie sa repet tratamentul sa folosesc a doua combinatie?

| Taa_Roxana_Brunetha_1998 explică:

Adica azi sa il folosesc pe primul, iar cand repet tratamentul sa il folosesc pe celalalt?