| darius9811 a întrebat:

sambata o sa merg la un majorat si nu stiu cu ce sa ma imbrac ca sa fiu mai atragator.Am un tricou roz si ii foarte fain.Sa-mi iau niste blugi.
Cu ce credeti ca m-as putea imbraca? plzzz
Dau raspuns castigator

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu mai bine iti iei o camasa? Orice culoare, dar sa fie uni fara imprimeu, blugi si o curea simpla. Jos orice pantofi sau tenisi. Daca vrei sa fii mai elegant poti lua si un sacou, papion sau cravata. Ca accesorii doar un ceas si cureaua.

| FlAiser a răspuns:

Pai daca mergi la un majorat trebuie sa iti iei o camasa nu conteaza culoarea cravata sau papion dar sa se potriveasca cu camasa si blugi negri sau pantaloni de costum daca iei blugi poti purta adidasi dar daca iei pantaloni de costum sa iti iei pantofi...Bafta!(soramea mi-a zis acum)sper sa te ajute

| ConstantinCyofu a răspuns:

Pai incearca sa iei o camasa cu maneca scurta, ce culoare preferi, o pereche de blugi, si o pereche de adidasi,, parerea mea.