| FunnyLoOVe a întrebat:

se apropie iarna si nu jiu ce model de cizme sa imi iau...ma puteti ajuta? sugestii, imagni...:-D

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hey. Sezonul acesta se poarta cizmele lungi, over-knees, cele cu multa blana si nu in ultimul rand, botinele. Arunca o privire aici si alege modelul care te reprezinta: http://www.divahair.ro/......10_-_2011. Un gand bun, Elena.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Cele mai multe fete își iau cizme UGG originale (și mie imi plac foarte mult că au și blăniță) :
http://www.snugaustraliauggboots.com.au/....../index.php
Dacă te duci în mall-uri poți găsi UGG origianle la 2-3 milioane... dar de pe net costa mult. Daca vrei fake-uri găsești tot prin mall-uri cu 500 de mii.

| Byencutzz a răspuns:

Iti spun eu ce se poarta se poarta cizmele lungi cu varful rotund si cu toc( eeh acum depinde de vasrtalaughing )

| AndreeaDeiia a răspuns:

Pai se poarta, cizmele lungi, negre, si cu blanita. din cate stiu eu.

| Vio90 a răspuns:

Cumpara-ti un model dragut dar de preferat sa fie peste genunchi. Anul asta asa se poarta.