| Chiriac_Andrei_1995 a întrebat:

Se apropie Pastele ..si nu stiu cum sa ma imbrac.
Am primit din Italia o pereche de blugi mai "bufanti" (lejeri ...stil swag) problema este ca nu stiu cum sa ma asortez cu ei, de papuci nu este problema ca imi iau bascheti (Air Jordan). Voi ce spuneti? Ce ar merge asa, un hanorac ceva? Dau Funda pentru cine "ma imbraca" cel mai bine =D

Răspuns Câştigător
| LaylaNico a răspuns:

Pentru pantaloni d acest fel se potriveste un tricou cu o camasa deasupra pentru a se potrivi toata tinuta (camasa sa fie alba daca sunt culori aprinse sau tot albe pentru a te asorta / a avea un contrast)

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce are Pastele cu modul tau de a te imbraca?

suntserios
| suntserios a răspuns:

E parada modei de Paste mai nou?

| alexpop121212 a răspuns:

Http://dehaine.ro/geci-barbati/geaca-barbati-primavara-6102
Iti recomand atat tricoul cat si geaca:)