| SimoFrumy a întrebat:

Buna TPU:*....se apropie ziua mea si inplinesc 13 ani si nu stiu ce coafura sa imi fac si daca ati putea sa imi dati niste linkuri cu coafuri da in care iti arata si cum sa o fac....si niste poze cu haine cu care sa ma imbrac ca nici ai aici nu stiu.Mersi:*:*!

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Nu trebuie sa ai o coafura spectaculoasa. Poti atrage atentia prin simplitate asa ca poti incerca sa-ti faci niste bucle lejere. happy De imbracat te poti imbraca intr-o rochita simpla de vara cu niste sandalute si cateva accesorii.
Sper ca te-am ajutat, mult succes si la multi ani pentru cand va fi ziua ta! :*

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pai u zic ca e ziua ta si trebuie sa fi naturala asa ca eu iti recomand sa iti faci cateva bucle lejere cu placa prin par eventual poti sa iti impletesti cateva suvite din lateral si sa le prinzi la spate cu o fundita discreta sau o agrafa.
Ca si imbracaminte eu iti zic sa te axezi tot pe simpliate si naturalete, iti poti lua o rochita din dantela roz pastelata sau bej pastelat si niste opincute albe sau negre.
De machaij nu prea cred ca este cazul sa vorbim dar daca ai cosuri poti folosi putin corector pentu a le ascunde.

| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

Poti sa-ti faci parul buclat sau sa-l prinzi intr-o coada cu o fundita=)
pe coafuri.ro gasesti foarte multe poze frumoase! imbraca-te cu o rochie de vara, alege o culoare ce sa-ti placa!